Další podkategorie
 
 
 
 
 
 
Výrobce
 
 
 
 
 
 
Další filtry:
 
Vyhledávání
 
 
 
 
Status
 
Včetně statusu:  Výprodej     Doprodej 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filtr skladu
skladem
vše
 
 
 
 
 

 

Komponenty

 
 
 
 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položek

48

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 

 

Kouwell ST-139F konvertor Dual SSD na SATAII 3Gbps H/W raid

Kód: IOKW4334
PN: ST-139F

Kouwell ST139F; Slouží k zapojení dva 2,5" SSD / HDD do RAID 0, nebo non RAID. Podpora NCQ a Hot plug. V balení rámeček. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Konektory: 2 x SATA; Rozhra...

Doprodej
Kouwell ST-139F konvertor Dual SSD na SATAII 3Gbps H/W raid
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Kouwell IO-107 PCI-E I/O karta 4x sériový port 5V bus power Low profile

Kód: IOKW1134
PN: IO-107

Kouwell IO107; Tento řadič poskytuje rozšíření v PC o čtyři sériové porty. Rozhraní je PCIE Host. Provedení Low profile; ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Konektory: 4 x RS232; Rozhraní...

 
Kouwell IO-107 PCI-E I/O karta 4x sériový port 5V bus power Low profile
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

AKASA kabel AK-CB050 SATA štíhlý pro slim mechaniky, 20cm

Kód: ACKAB1502
PN: AK-CB050

Akasa SATA pro slim mechaniky; ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Konektor 1: 4pin Molex; Konektor 2: 7pin SATA; Konektor 3: 7pin SATA a 6pin SATA; Délka kabelu:...

 
AKASA kabel AK-CB050 SATA štíhlý pro slim mechaniky, 20cm
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

AKASA kabel AK-CB051 redukce PCIe na ATX12V 15cm

Kód: ACKAB1539
PN: AK-CB051

Kabel AKASA PCIe 6pin na 8pin ATX12V; Adaptér 6pin PCIe na 8pin ATX12V rozšiřuje kompatibilitu PSU pro systémy s dvěma/čtyřmi procesory. V adaptéru jsou použity 18 AWG kabely pro spolehlivé napájení. ZÁKLADNÍ SPECIFIK...

 
AKASA kabel AK-CB051 redukce PCIe na ATX12V 15cm
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

AKASA kabel AK-CB052 redukce PCIe na PCIe 2.0

Kód: ACKAB1536
PN: AK-CB052

;...

 
AKASA kabel AK-CB052 redukce PCIe na PCIe 2.0
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TP-LINK TF-3239DL siť.karta 10/100 PCI RealtekRTL8139D

Kód: NETT3239
PN: TF-3239DL

TPLINK TF3239DL; Adaptér TPLINK TF3239DL Fast Ethernet představuje vysoce integrovaný a cenově dostupný adaptér Fast Ethernet s výkonem 32 bitů, řadičem sběrnice PCI a plnou kompatibilitou se standa...

 
TP-LINK TF-3239DL siť.karta 10/100 PCI RealtekRTL8139D
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Synology Camera License Pack x 1

Kód: NETS1000
PN: IPC

Licence pro kameru pro síťová úložiště Synology; Licence pro další IP kameru k NAS serverům Synology. Maximální počet podporovaných kamer závisí na výkonnosti hardware....

 
Synology Camera License Pack x 1
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

AKASA ventilátor AK-274CR-4RDS 12cm, 4-barevný LED, regulace otáček

Kód: ACVE1314
PN: AK-274CC-4RAS

AKASA AK274CR4RDS; Barevně svítící ventilátor do skříně AKASA AKF1825SMCB o průměru 12 cm s rychlostí otáček 1200 za minutu zajistí průtok vzduchu až 38,4 CFM. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Ry...

 
AKASA ventilátor AK-274CR-4RDS 12cm, 4-barevný LED, regulace otáček
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

SEASONIC zdroj 430W S12II-430W (SS-430GB F3)/ 80PLUS Bronze

Kód: CASS502
PN: 1GB43BFRT3C20W

SEASONIC 430W S12II430W F3; Jedná se o napájecí zdroj ATX značky Seasonic s výkonem 430W. Je osazen 120mm ventilátorem a aktivním PFC (Power factor correction). Otáčky ventilátoru jsou řízeny termoregulací. Typická ú...

 
SEASONIC zdroj 430W S12II-430W (SS-430GB F3)/ 80PLUS Bronze
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

AKASA ventilátor APACHE AK-FN057 12cm, Hydro-dynamické ložisko, reg. PWM

Kód: ACVE1030
PN: AK-FN057

Ventilátor AKASA APACHE AKFN058; Hydro Dynamické ložisko zvyšuje životnost až na 50 000 hodin. SFLOW lopatky ventilátoru nabízí až o 30% větší průtok vzduchu. Řízení otáček ventilátoru pomocí PWM. ZÁKLA...

 
AKASA ventilátor APACHE AK-FN057 12cm, Hydro-dynamické ložisko, reg. PWM
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Patriot RAM DDR2 2GB SL PC2-6400 800MHz CL6

Kód: RAMXD20621
PN: PSD22G80026

Patriot 2GB 800MHz; Operační paměť s velikostí 2 GB, pracující na frekvenci 800 MHz. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Kapacita: 2 GB; Typ paměti: DDR2; Set pamětí...

 
Patriot RAM DDR2 2GB SL PC2-6400 800MHz CL6
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Patriot RAM DDR2 2GB SL PC2-6400 800MHz, W/Blue HS CL6

Kód: RAMXD2064
PN: PSD22G80026H

Patriot 2GB 800 MHz; Operační paměť s velikostí 2 GB, pracující na frekvenci 800 MHz. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Kapacita: 2 GB; Typ paměti: DDR2; Set pamět...

 
Patriot RAM DDR2 2GB SL PC2-6400 800MHz, W/Blue HS CL6
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TP-LINK TL-SM311LS SFP 1Gbps modul 10km/ SM/LC MiniGBIC modul

Kód: NETT3111
PN: TL-SM311LS

TPLINK TLSM311LS; MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000BaseLX port pro Singlemode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, mod...

Cenová akce
TP-LINK TL-SM311LS SFP 1Gbps modul 10km/ SM/LC MiniGBIC modul
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TP-LINK TL-SM311LM SFP 1Gbps modul 550m/ MM/LC MiniGBIC modul

Kód: NETT3112
PN: TL-SM311LM

TPLINK TLSM311LS; MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000BaseSX port pro Multimode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/2...

 
TP-LINK TL-SM311LM SFP 1Gbps modul 550m/ MM/LC MiniGBIC modul
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

DVI-I redukce (z DVI-I na VGA)

Kód: VGAT15651
PN: AD00012-R2

Redukce AMD DVII na VGA; Redukce určena pro většinu grafických karet s DVII výstupem umožňující dvoumonitorové řešení. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Konektor 1: DVII 24 + 5pin (M);...

 
DVI-I redukce (z DVI-I na VGA)
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

PremiumCord rozdvojka HDMI M - 2x F konektory/ 30cm/ černá

Kód: ACKABI5037
PN: kphdma-6

Rozdvojka PremiumCord HDMI 2 x HDMI 0,3 m; Rozdvojka videosignálu z HDMI (verze 1.3) rozhraní (například z grafické karty) na dva HDMI konektory, ke kterým lze připojit zobrazovače jako jsou například LCD dis...

 
PremiumCord rozdvojka HDMI M - 2x F konektory/ 30cm/ černá
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TP-LINK TL-SM321B SFP WDM 1Gbps 10km/ SM/LC MiniGBIC modul

Kód: NETT3211
PN: TL-SM321B

TPLINK TLSM321B; Technologie WDM umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1 Gbps na vzdálenost 10 km. Modul je určen pro vložení do SFP slotu switche nebo med...

Cenová akce
TP-LINK TL-SM321B SFP WDM 1Gbps 10km/ SM/LC MiniGBIC modul
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

SEASONIC zdroj 400W SS-400ET F3/ 12cm fan/ PFC/ 80PLUS Bronze

Kód: CASS010
PN: 1ET40BF1DBD13W

SEASONIC 400W SS400ET F3; Jedná se o napájecí zdroj ATX značky Seasonic s výkonem 400W. Je osazen 120mm ventilátorem a aktivním PFC (Power factor correction). Otáčky ventilátoru jsou řízeny termoregulací. Typická účin...

 
SEASONIC zdroj 400W SS-400ET F3/ 12cm fan/ PFC/ 80PLUS Bronze
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

AVERMEDIA AVerTV Hybrid Volar HD/ Externí/ USB/ DVB-T/ Analog/ HDTV/ Anténa/ Dálkové ovládání

Kód: VGAV10828
PN: 61H830HBF0AB

AVERMEDIA AVerTV Hybrid Volar HD; Elegantní zevnějšek s výkonným vnitřkem . Hybridní televizní kombinuje příjem televize, FM rádia a široké škály multimediálního obsahu ve Vašem počítači. Je konec...

 
AVERMEDIA AVerTV Hybrid Volar HD/ Externí/ USB/ DVB-T/ Analog/ HDTV/ Anténa/ Dálkové ovládání
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Net-X optická spojka LC-LC MM 50/62,5/125

Kód: ACNETN8157
PN: 5714x

Optická spojka NetX LCLC MM 5062,5/125, simplexní; Optická spojka (coupling) slouží pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů. Spojky se většinou osazují do nástěnných rozvaděčů, zásuvek a optickýc...

Doprodej
Net-X optická spojka LC-LC MM 50/62,5/125
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

AKASA kabel SATA3-100-BK, 100cm 3 generace pro ultrarychlost 6Gb/s, černý

Kód: ACKAB1595
PN: SATA3-100-BK

AKASA SATA3; ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Konektor 1: 7pin SATA; Konektor 2: 7pin SATA; Délka kabelu: 100 cm;...

 
AKASA kabel SATA3-100-BK, 100cm 3 generace pro ultrarychlost 6Gb/s, černý
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LEGENDA
 

  • Novinka
     
    Výprodej
     
    Doprodej
     
    Na objednávku
     
    Připravujeme
     
    Cenová akce
     
    Omezená dostupnost
     
    Okamžitá odměna
     
  • Brno - Brno: centrální sklad,
    Ostrava - Ostrava: regionální sklad,
    ČB - České Budějovice: regionální sklad,
    Praha - Praha: regionální sklad,
    B2B - Brno: virtuální - B2B
     
     zboží je skladem
     zboží není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • sestava
    Sestava: Více komponent sloučených v jeden produkt.
    Dárek zdarma: Přidaný dárek v rámci spuštěné promo akce k vybranému produktu.


 
 
 






 

 

 
www.hal3000.cz www.net-x.cz www.porte.cz
100MEGA Distribution s.r.o.
Železná 7, 619 00 Brno, IT DISTRIBUTOR a výrobce počítačů HAL3000
tel.: +420 548 220 077, fax.: +420 548 220 070

© 2017 100MEGA Distribution | Všechna práva vyhrazena
 
 
 

Informační oznámení: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.