Další podkategorie
 
 
 
 
 
 
Výrobce
 
 
 
 
 
 
Další filtry:
 
Vyhledávání
 
 
 
 
Status
 
Včetně statusu:  Výprodej     Doprodej 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filtr skladu
skladem
vše
 
 
 
 
 

 

Komponenty

 
 
 
 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

16

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 

 

OEM Kabel síťový 230V 1,8m prodlužovací černý

Kód: DOPK1700
PN: PC-189-VDE

Kabel IEC320C14 IEC320C13 2 m; Prodloužení napájecího kabelu 230V, který napájí počítač, monitor, nebo na záložní zdroj UPS. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Konektor 1: IEC320C14...

Cenová akce
OEM Kabel síťový 230V 1,8m prodlužovací černý
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

OEM Optika Coupling ST-ST, MM, simplex

Kód: ACNET4000
PN: ADST000

Optická spojka OEM Coupling STST; Optická spojka (coupling) slouží pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů. Spojky se většinou osazují do nástěnných rozvaděčů, zásuvek a optických van. Další časté...

Na objednávku
OEM Optika Coupling ST-ST, MM, simplex
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

1-2 dny

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

OEM Optika Coupling SC-SC, MM, simplex,

Kód: ACNET4005
PN: OKO_P-AD-SC-B-M-SC

Optická spojka OEM SC simplex metal; Optická spojka (coupling) slouží pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů. Spojky se většinou osazují do nástěnných rozvaděčů, zásuvek a optických van....

Na objednávku
OEM Optika Coupling SC-SC, MM, simplex,
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

1-2 dny

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

OEM Optika Konektor ST, MM, 0.9/3.0mm, HotMelt

Kód: ACNET4050
PN: OKO3M_ST-M-H-6100-B

Optický konektor OEM 3M ST; Optický konektor ST, podpora Multimode. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ konektoru: ST; Typ vlákna: MM;...

Omezená dostupnost
OEM Optika Konektor ST, MM, 0.9/3.0mm, HotMelt
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

OEM Optický kabel gelový, univerzální 62,5/125, 8 vláken

Kód: ACNET4104
PN: J/A-DQ(ZN)H8G62

Optický kabel gelový OEM 62,5/125, 8 vláken, univezální; Optický kabel, gelový. Pro univerzální použití. OEM výrobce. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Počet vláken: 8; Průměr optického...

Na objednávku
OEM Optický kabel gelový, univerzální 62,5/125, 8 vláken
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

1-2 dny

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

OEM Optický kabel gelový, univerzální 50/125, 4 vlákna

Kód: ACNET4340
PN: J/A-DQ(ZN)H4G50

Optický kabel univerzální OEM 50/125, 4 vlákna, gelový; Optický kabel, gelový. Pro univerzální použití. OEM výrobce. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Počet vláken: 4; Průměr optického v...

Na objednávku
OEM Optický kabel gelový, univerzální 50/125, 4 vlákna
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

1-2 dny

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

OEM Kabel UTP drát c5e LSOH 305m

Kód: ACKABE1113
PN: ACKABE1113

OEM síťový kabel UTP cat.5e, 305 m; Kvalitní UTP cat.5e určený pro horizontální rozvody. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Kategorie: cat.5e; Materiál: měď; Typ pláště:...

Na objednávku
OEM Kabel UTP drát c5e LSOH 305m
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

do týdne

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

OEM Adaptor SC simplex, SM

Kód: ACNET4001
PN: ASCSSM

Optická spojka OEM SC simplex; Optická spojka (coupling) slouží pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů. Spojky se většinou osazují do nástěnných rozvaděčů, zásuvek a optických van. ZÁK...

Na objednávku
OEM Adaptor SC simplex, SM
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

do týdne

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

OEM Adaptor SC duplex, SM

Kód: ACNET4002
PN: ASCDSM

Optická spojka OEM SC duplex; Optická spojka (coupling) slouží pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů. Spojky se většinou osazují do nástěnných rozvaděčů, zásuvek a optických van. ZÁKL...

 
OEM Adaptor SC duplex, SM
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

1-2 dny

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

OEM Optika Coupling LC, SM, duplex

Kód: ACNET40321
PN: COUED22-11-4-41102-6Z

Optická spojka OEM SC duplex keramická objímka; Optická spojka (coupling) slouží pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů. Spojky se většinou osazují do nástěnných rozvaděčů, zásuvek a optických van....

Na objednávku
OEM Optika Coupling LC, SM, duplex
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

do týdne

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

OEM Optický kabel univerzální 9/125 SM 8 vláken LSOH gelový

Kód: ACNET4118
PN: ACNET4118

Optický kabel univerzální OEM 9/125, 8 vláken, LSOH; Optický kabel, gelový. Pro univerzální použití. Kabel má klasifikaci LSOH. OEM výrobce. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Počet vláken: 8;...

Na objednávku
OEM Optický kabel univerzální 9/125 SM 8 vláken LSOH gelový
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

1-2 dny

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

OEM Optický kabel univerzální 9/125 SM 12 vláken LSOH gelový, J/A-DQ(ZN)H WBF

Kód: ACNET4119
PN: ACNET4119

Optický kabel univerzální OEM 9/125, 12 vláken LSOH; Optický kabel, gelový. Pro univerzální použití. Kabel má klasifikaci LSOH. OEM výrobce. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Počet vláken: 12;...

Na objednávku
OEM Optický kabel univerzální 9/125 SM 12 vláken LSOH gelový, J/A-DQ(ZN)H WBF
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

1-2 dny

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

OEM Optický kabel 50/125, 8 vláken multi-mode

Kód: ACNET4122
PN: 5030

Optický kabel multi mode OEM 50/125, 8 vláken; Optický kabel, multi mode. OEM výrobce. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Počet vláken: 8; Průměr optického vlákna: 50/125 µm;...

Na objednávku
OEM Optický kabel 50/125, 8 vláken multi-mode
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

do týdne

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

OEM Optický kabel univerzální 9/125 SM 4 vlákna LSOH gelový

Kód: ACNET4123
PN: ACNET4123

Optický kabel univerzální OEM 9/125 SM, 4 vlákna, LSOH; Optický kabel, gelový. Pro univerzální použití. Kabel má klasifikaci LSOH. OEM výrobce. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Počet vláken: 4...

Na objednávku
OEM Optický kabel univerzální 9/125 SM 4 vlákna LSOH gelový
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

1-2 dny

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

OEM Záslepka ST OR-ST-ZASL

Kód: ACNET4125
PN: CFO0000

Záslepka do optické vany OEM pro ST otvor; Plastová záslepka do optické vany, otvor ST. OEM výrobce. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ otvoru: ST...

Na objednávku
OEM Záslepka ST OR-ST-ZASL
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

1-2 dny

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

OEM spojka USB, keystone, USB A(F) / USB A(F)

Kód: ACZ1112
PN: 12.44.0108

OEM keystone USB A(F) USB A(F); Keystone spojka USB kabelů. 2 x USB A konektor. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Konektory: USB A(F) USB A(F); Standardy: USB 2.0; Za...

Na objednávku
OEM spojka USB, keystone, USB A(F) / USB A(F)
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

do týdne

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LEGENDA
 

  • Novinka
     
    Výprodej
     
    Doprodej
     
    Na objednávku
     
    Připravujeme
     
    Cenová akce
     
    Omezená dostupnost
     
    Okamžitá odměna
     
  • Brno - Brno: centrální sklad,
    Ostrava - Ostrava: regionální sklad,
    ČB - České Budějovice: regionální sklad,
    Praha - Praha: regionální sklad,
    B2B - Brno: virtuální - B2B
     
     zboží je skladem
     zboží není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • sestava
    Sestava: Více komponent sloučených v jeden produkt.
    Dárek zdarma: Přidaný dárek v rámci spuštěné promo akce k vybranému produktu.


 
 
 






 

 

 
www.hal3000.cz www.net-x.cz www.porte.cz
100MEGA Distribution s.r.o.
Železná 7, 619 00 Brno, IT DISTRIBUTOR a výrobce počítačů HAL3000
tel.: +420 548 220 077, fax.: +420 548 220 070

© 2017 100MEGA Distribution | Všechna práva vyhrazena
 
 
 

Informační oznámení: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.