Další podkategorie
 
 
 
 
 
 
Výrobce
 
 
 
 
 
 
Další filtry:
 
Vyhledávání
 
 
 
 
Status
 
Včetně statusu:  Výprodej     Doprodej 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filtr skladu
skladem
vše
 
 
 
 
 

 

Komponenty

 
 
 
 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

15

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 

 

TP-LINK TF-3239DL siť.karta 10/100 PCI RealtekRTL8139D

Kód: NETT3239
PN: TF-3239DL

TPLINK TF3239DL; Adaptér TPLINK TF3239DL Fast Ethernet představuje vysoce integrovaný a cenově dostupný adaptér Fast Ethernet s výkonem 32 bitů, řadičem sběrnice PCI a plnou kompatibilitou se standa...

 
TP-LINK TF-3239DL siť.karta 10/100 PCI RealtekRTL8139D
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TP-LINK TL-SM311LS SFP 1Gbps modul 10km/ SM/LC MiniGBIC modul

Kód: NETT3111
PN: TL-SM311LS

TPLINK TLSM311LS; MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000BaseLX port pro Singlemode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, mod...

Cenová akce
TP-LINK TL-SM311LS SFP 1Gbps modul 10km/ SM/LC MiniGBIC modul
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TP-LINK TL-SM311LM SFP 1Gbps modul 550m/ MM/LC MiniGBIC modul

Kód: NETT3112
PN: TL-SM311LM

TPLINK TLSM311LS; MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000BaseSX port pro Multimode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/2...

 
TP-LINK TL-SM311LM SFP 1Gbps modul 550m/ MM/LC MiniGBIC modul
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TP-LINK TL-SM321B SFP WDM 1Gbps 10km/ SM/LC MiniGBIC modul

Kód: NETT3211
PN: TL-SM321B

TPLINK TLSM321B; Technologie WDM umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1 Gbps na vzdálenost 10 km. Modul je určen pro vložení do SFP slotu switche nebo med...

Cenová akce
TP-LINK TL-SM321B SFP WDM 1Gbps 10km/ SM/LC MiniGBIC modul
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TP-LINK MC220L/ Transceiver 1000TX/1000FX v2 9V

Kód: NETT220L
PN: MC220L

TPLINK MC220L; Konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASESX/LX/LH na metalické vedení 1000BaseT a naopak. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Protokol: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z...

 
TP-LINK MC220L/ Transceiver 1000TX/1000FX v2 9V
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TP-LINK TG-3269 siťová karta 10/100/1000 PCI RealtekRTL8169

Kód: NETT3269
PN: TG-3269

TPLINK TG3269; TG3269 je gigabitový adaptér 10/100/1000 Mbit/s , 32bit 33/66MHz PCI Gigabit Ethernet. S jednou dvojlinkou UTP/STP a podporou funkce automatického vyjednávání (Nway) umí karta automati...

 
TP-LINK TG-3269 siťová karta 10/100/1000 PCI RealtekRTL8169
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TP-LINK UE300 USB 3.0 gigabitový ethernetový síťový adaptér

Kód: NAKTPL1001
PN: UE300

TPLINK UE300; USB 3.0 gigabitový ethernetový adaptér UE300 zajišťuje prostřednictvím portu USB 3.0 gigabitové síťové ethernetové připojení pro váš Ultrabook, MacBook Air nebo stolní počítač. Zpětně kompatibilní se s...

 
TP-LINK UE300 USB 3.0 gigabitový ethernetový síťový adaptér
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TP-LINK Archer T2U Bezdrátový USB 2.0 adaptér / 2.4GHz a 5GHz / duální WIFI ac/a/b/g/n

Kód: NAKTPL1004
PN: Archer T2U

TPLINK Archer T2U; TPLINK Archer T2U přichází s další generací standardu WiFi – 802.11ac , 3krát rychlejší než rychlost bezdrátového standardu N. Díky bezdrátové rychlosti 433 Mbit/s v čistém pásmu 5 G...

 
TP-LINK Archer T2U Bezdrátový USB 2.0 adaptér / 2.4GHz a 5GHz / duální WIFI ac/a/b/g/n
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TP-LINK TL-AC210 / USB kabel s Lightning konektorem / pro iPhone / iPad / iPod

Kód: NETT3047
PN: TL-AC210

TPLINK TLAC210 USB Lightning; Tento synchronizační a nabíjecí kabel je vhodný k propojení zařízení iPhone, iPod nebo iPad s počítačem. Má integrovaný Apple Chipset, což vyloučuje poškození zpětným proudem nebo pře...

 
TP-LINK TL-AC210 / USB kabel s Lightning konektorem / pro iPhone / iPad / iPod
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TP-LINK UE200 síťový adaptér, USB2.0, 10/100Mbps

Kód: NAKTPL1006
PN: UE200

TPLINK UE200; Ethernetový adaptér zajišťuje prostřednictvím portu USB 2.0 síťové ethernetové připojení pro váš Ultrabook, MacBook Air nebo stolní počítač. Zpětně kompatibilní se standardy USB 1.1. ZÁKLAD...

 
TP-LINK UE200 síťový adaptér, USB2.0, 10/100Mbps
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TP-LINK Archer T6E Dual Band Wifi PCI Express Adapter, 867Mbps 5GHz + 400Mbps 2,4GHz, 802.11ac/a/b/g/n, 2x ant

Kód: NAKTPL1007
PN: Archer T6E

TPLINK Archer T6E; Upgradujte svůj stolní počítač jednoduše připojením WiFi adaptéru do slotu PCIE . TPLINK Archer T6E poskytuje bezdrátové připojení s rychlostí až 867 Mbit/s v pásmu 5 GHz , je...

 
TP-LINK Archer T6E Dual Band Wifi PCI Express Adapter, 867Mbps 5GHz + 400Mbps 2,4GHz, 802.11ac/a/b/g/n, 2x ant
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TP-LINK TL-SM321A SFP WDM 1Gbps 10km/ SM/LC MiniGBIC modul

Kód: NETT3212
PN: TL-SM321A

TPLINK TLSM321A; Technologie WDM umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1 Gbps na vzdálenost 10 km. Modul je určen pro vložení do SFP slotu switche nebo med...

Na objednávku
TP-LINK TL-SM321A SFP WDM 1Gbps 10km/ SM/LC MiniGBIC modul
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

1-2 dny

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TP-LINK TG-3468 siť.karta 10/100/1000 PCIe RealtekRTL8168B

Kód: NETT3468
PN: TG-3468

TPLINK TG3468; Gigabitový síťový adaptér PCIe TG3468 je velmi výkonný adaptér určený pro vysokorychlostní sběrnicovou architekturu PCI Express . Podporuje automatické vyjednávání síťových rychlostí 10/100...

 
TP-LINK TG-3468 siť.karta 10/100/1000 PCIe RealtekRTL8168B
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

27.6.

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TP LINK TF-3200 siť.karta 10/100 PCI IC Plus, WOL

Kód: NETT3299
PN: TF-3200

TP LINK TF3200; Síťový adaptér TF3200 10/100 Mbit/s PCI představuje vysoce integrovaný a cenově dostupný adaptér Fast Ethernet s výkonem 32 bitů, řadičem sběrnice PCI a plnou kompatibilitou se standardy IEEE 802.3 1...

 
TP LINK TF-3200 siť.karta 10/100 PCI IC Plus, WOL
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

1-2 dny

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TP-LINK Archer T4U Bezdrátový USB3.0 adaptér / 2.4GHz / 5GHz / duální WIFI ac/a/b/n/g

Kód: NAKTPL1003
PN: Archer T4U

TPLINK Archer T4U; TPLINK Archer T4U přichází s další generací standardu WiFi – 802.11ac , 3krát rychlejší než rychlost bezdrátového standardu N. Díky bezdrátové rychlosti 867 Mbit/s v čistém pásmu 5...

 
TP-LINK Archer T4U Bezdrátový USB3.0 adaptér / 2.4GHz / 5GHz / duální WIFI ac/a/b/n/g
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

1-2 dny

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LEGENDA
 

  • Novinka
     
    Výprodej
     
    Doprodej
     
    Na objednávku
     
    Připravujeme
     
    Cenová akce
     
    Omezená dostupnost
     
    Okamžitá odměna
     
  • Brno - Brno: centrální sklad,
    Ostrava - Ostrava: regionální sklad,
    ČB - České Budějovice: regionální sklad,
    Praha - Praha: regionální sklad,
    B2B - Brno: virtuální - B2B
     
     zboží je skladem
     zboží není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • sestava
    Sestava: Více komponent sloučených v jeden produkt.
    Dárek zdarma: Přidaný dárek v rámci spuštěné promo akce k vybranému produktu.


 
 
 






 

 

 
www.hal3000.cz www.net-x.cz www.porte.cz
100MEGA Distribution s.r.o.
Železná 7, 619 00 Brno, IT DISTRIBUTOR a výrobce počítačů HAL3000
tel.: +420 548 220 077, fax.: +420 548 220 070

© 2017 100MEGA Distribution | Všechna práva vyhrazena
 
 
 

Informační oznámení: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.