Další podkategorie
 
 
 
 
 
 
Výrobce
 
 
 
 
 
 
Další filtry:
 
Vyhledávání
 
 
 
 
Status
 
Včetně statusu:  Výprodej     Doprodej 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filtr skladu
skladem
vše
 
 
 
 
 

 

Komponenty

 
 
 
 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

4

položky

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 

 

PLANET MGB-SX Mini GBIC SX Modul

Kód: NAMPNT1001
PN: MGB-SX

PLANET MGBSX; Optický modul LC konektorem, pracuje s vlnovou délkou 850 nm. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Formát: SFP; Rychlost: 1 Gbps; Typ: multi mode;...

 
PLANET MGB-SX Mini GBIC SX Modul
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

2 týdny

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

PLANET MGB-LX Mini GBIC LX Modul

Kód: NAMPNT1002
PN: MGB-LX

PLANET MGBLX; Optický modul LC konektorem, pracuje s vlnovou délkou 1310 nm. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Formát: SFP; Rychlost: 1 Gbps; Typ: single mode;...

 
PLANET MGB-LX Mini GBIC LX Modul
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

2 týdny

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

PLANET CB-M12RJ 4-Pin D-Coding M12 Male to RJ-45 Ethernet Cable, 1.2m

Kód: NAOPNT1022
PN: CB-M12RJ

PLANET M12 na Ethernet 1,2 m; Voděodolný propojovací kabel s krytím IP67, 4piny DCoding M12 na RJ45. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Konektor 1: M12; Konektor 2: RJ45;...

Novinka
PLANET CB-M12RJ 4-Pin D-Coding M12 Male to RJ-45 Ethernet Cable, 1.2m
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

2 týdny

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

PLANET EPL-2220 centrální jednotka GEPON OLT, 2x PON 1,25Gb/s, 2x Gigabit TP/SFP, 1:64, VLAN, DBA, IGMP, GUI/SNMPv2c

Kód: SOPPNT1001
PN: EPL-2220

PLANET EPL2220; Optický terminál disponující dvěma SFP sloty, dvěma LX/SX SFP rozhraními a portem pro administraci. Šířka pásma umožňuje přenést až 1,2 Gb/s na vzdálenost 20 km. Je možno připojit až...

Novinka
PLANET EPL-2220 centrální jednotka GEPON OLT, 2x PON 1,25Gb/s, 2x Gigabit TP/SFP, 1:64, VLAN, DBA, IGMP, GUI/SNMPv2c
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

2 týdny

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LEGENDA
 

  • Novinka
     
    Výprodej
     
    Doprodej
     
    Na objednávku
     
    Připravujeme
     
    Cenová akce
     
    Omezená dostupnost
     
    Okamžitá odměna
     
  • Brno - Brno: centrální sklad,
    Ostrava - Ostrava: regionální sklad,
    ČB - České Budějovice: regionální sklad,
    Praha - Praha: regionální sklad,
    B2B - Brno: virtuální - B2B
     
     zboží je skladem
     zboží není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • sestava
    Sestava: Více komponent sloučených v jeden produkt.
    Dárek zdarma: Přidaný dárek v rámci spuštěné promo akce k vybranému produktu.


 
 
 






 

 

 
www.hal3000.cz www.net-x.cz www.porte.cz
100MEGA Distribution s.r.o.
Železná 7, 619 00 Brno, IT DISTRIBUTOR a výrobce počítačů HAL3000
tel.: +420 548 220 077, fax.: +420 548 220 070

© 2017 100MEGA Distribution | Všechna práva vyhrazena
 
 
 

Informační oznámení: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.