Další podkategorie
 
 
 
 
 
 
Výrobce
 
 
 
 
 
 
Další filtry:
 
Vyhledávání
 
 
 
 
Status
 
Včetně statusu:  Výprodej     Doprodej 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filtr skladu
skladem
vše
 
 
 
 
 

 

Komponenty

 
 
 
 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

10

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 

 

Cisco Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver

Kód: ACZ100362
PN: MGBSX1

Cisco MGBSX1; Malý optický modul, který poskytuje plně duplexní gigabitové řešení pro multimode spojení dlouhé až 500 m. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Formát: SFP; Rychlost: 1 Gb...

 
Cisco Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Cisco GLC-SX-MMD SFP modul/ 1G/ MM Multimode LC/ 550m/ Cisco originál

Kód: NAMCSC1001
PN: GLC-SX-MMD=

Cisco GLCSXMMD SFP; SFP modul pro sloty podporující rychlost 1Gbps s LC konektorem. Pracující na vlnové délce 850nm, rozšířený rozsah provozních teplot a podpora DOM. Duální LC / PC konektor. ZÁKLADNÍ S...

Omezená dostupnost
Cisco GLC-SX-MMD SFP modul/ 1G/ MM Multimode LC/ 550m/ Cisco originál
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Cisco SFP-10G-SR SFP+ modul/ 10G/ MM Multimode LC/ 300m/ Cisco originál

Kód: NAMCSC1002
PN: SFP-10G-SR=

Cisco SFP10GSR SFP+; SFP modul pro sloty podporující rychlost 10Gbps s LC konektorem. Pracující na vlnové délce 850nm. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Formát: SFP+; Rychlost: 10...

Na objednávku
Cisco SFP-10G-SR SFP+ modul/ 10G/ MM Multimode LC/ 300m/ Cisco originál
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

1-2 dny

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Cisco GLC-GE-100FX= SFP (mini-GBIC) modul/ 100M/ MM Multimode LC/ 2000m/ Cisco originál

Kód: NAMCSC1003
PN: GLC-GE-100FX=

Cisco GLCGE100FX (miniGBIC); SFP modul pro Cisco switche a routery. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Formát: SFP; Rychlost: 100 Mbps; Typ: singlemode; Vzd...

Omezená dostupnost
Cisco GLC-GE-100FX= SFP (mini-GBIC) modul/ 100M/ MM Multimode LC/ 2000m/ Cisco originál
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Cisco SFP+ twinax propojovací kabel, 10GBase CU, 1m

Kód: NAMCSC1006
PN: SFP-H10GB-CU1M=

Cisco SFP+; Pasivní propojovací kabel pro datová centra. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Podpora: 10GBASE Ethernet a OTU2 / OTU2e; Délka kabelu: 1 m;...

 
Cisco SFP+ twinax propojovací kabel, 10GBase CU, 1m
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

1-2 dny

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Cisco SFP-10G-LR SFP+ modul/ 10G/ MM Multimode LC/ 300m/ Cisco OEM

Kód: NAMCSC1007
PN: SFP-10G-LRM-OEM

Cisco SFP10GLR SFP+; 10Gbps SFP+ modul s LC konektorem, pracuje s vlnovou délkou 1310 nm. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Formát: SFP+; Rychlost: 10 Gbps; Typ: mult...

Omezená dostupnost
Cisco SFP-10G-LR SFP+ modul/ 10G/ MM Multimode LC/ 300m/ Cisco OEM
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Cisco SFP-10G-LR SFP+ modul/ 10G/ MM Multimode LC/ 300m/ Cisco OEM

Kód: NAMCSC1008
PN: SFP-10G-LR-OEM

Cisco SFP10GLR SFP+; 10Gbps SFP+ modul s LC konektorem, pracuje s vlnovou délkou 1310 nm. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Formát: SFP+; Rychlost: 10 Gbps; Typ: mult...

Na objednávku
Cisco SFP-10G-LR SFP+ modul/ 10G/ MM Multimode LC/ 300m/ Cisco OEM
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

1-2 dny

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Cisco SFP-10G-SR-S= SFP Module, 10GBASE-SR, Enterprise-Class

Kód: NAMCSC1009
PN: SFP-10G-SR-S=

Cisco SFP10GSRS; 10Gbps SFP modul s LC konektorem, pracuje s vlnovou délkou 850 nm. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Formát: SFP; Rychlost: 10 Gbps; Typ: multimode...

 
Cisco SFP-10G-SR-S= SFP Module, 10GBASE-SR, Enterprise-Class
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

1-2 dny

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Cisco CAB-C15-CBN= Connectors/Cabinet Power Cord 250 VAC

Kód: NAOCSC1022
PN: CAB-C15-CBN=

Cisco CABC15CBN=m; Napájecí kabel speciálně navržený pro Cisco switche. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Konektor 1: IEC320C14 (F); Konektor 2: IEC320C15 (M); Délka:...

Na objednávku
Cisco CAB-C15-CBN= Connectors/Cabinet Power Cord 250 VAC
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

do týdne

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter

Kód: NAMCSC1010
PN: SFP-H10GB-CU3M=

Cisco 10GBASECU SFP+ 3 m; SFP+ propojovací kabel s rychlostí 10 Gbps . Slouží ke krátkému spojení serverů, diskových polí aj. Je výborný pro snížení nákladů . ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE;...

 
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

do týdne

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LEGENDA
 

  • Novinka
     
    Výprodej
     
    Doprodej
     
    Na objednávku
     
    Připravujeme
     
    Cenová akce
     
    Omezená dostupnost
     
    Okamžitá odměna
     
  • Brno - Brno: centrální sklad,
    Ostrava - Ostrava: regionální sklad,
    ČB - České Budějovice: regionální sklad,
    Praha - Praha: regionální sklad,
    B2B - Brno: virtuální - B2B
     
     zboží je skladem
     zboží není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • sestava
    Sestava: Více komponent sloučených v jeden produkt.
    Dárek zdarma: Přidaný dárek v rámci spuštěné promo akce k vybranému produktu.


 
 
 






 

 

 
www.hal3000.cz www.net-x.cz www.porte.cz
100MEGA Distribution s.r.o.
Železná 7, 619 00 Brno, IT DISTRIBUTOR a výrobce počítačů HAL3000
tel.: +420 548 220 077, fax.: +420 548 220 070

© 2017 100MEGA Distribution | Všechna práva vyhrazena
 
 
 

Informační oznámení: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.