Další podkategorie
 
 
 
 
 
 
Výrobce
 
 
 
 
 
 
Další filtry:
 
Vyhledávání
 
 
 
 
Status
 
Včetně statusu:  Výprodej     Doprodej 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filtr skladu
skladem
vše
 
 
 
 
 

 

PC doplňky a kancelář

 
 
 
 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položek

48

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 

 

DATACOM optický patchcord LC-ST 50/125 MM 1m duplex

Kód: NOPDTC1034
PN: 5570

Optický patchcord DATACOM LCST 50/125 MM 1m; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ optického vlákna: MM...

 
DATACOM optický patchcord LC-ST 50/125 MM 1m duplex
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

DATACOM Optický pigtail SC 50/125 (MM) 2m

Kód: NOIDTC1002
PN: 5904

Optický pigtail DATACOM SC 50/125 MM 2m; Optický pigtail pro zakončení optického kabelu v optické vaně či rozvaděči. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ optického vlákna: MM; Průměr op...

Cenová akce
DATACOM Optický pigtail SC 50/125 (MM) 2m
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

DATACOM optický patchcord SC-SC 50/125 MM 1m duplex

Kód: NOPDTC1019
PN: 5500

Optický patchcord DATACOM SCSC 50/125 MM 1m; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ optického vlákna: MM...

 
DATACOM optický patchcord SC-SC 50/125 MM 1m duplex
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

DATACOM optický patchcord LC-LC 50/125 MM 2m duplex

Kód: NOPDTC1026
PN: 5521

Optický patchcord DATACOM LCLC 50/125 MM 2m; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ optického vlákna: MM...

 
DATACOM optický patchcord LC-LC 50/125 MM 2m duplex
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

DATACOM optický patchcord LC-LC 50/125 MM 3m duplex

Kód: NOPDTC1027
PN: 5522

Optický patchcord DATACOM LCLC 50/125 MM 3m; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ optického vlákna: MM...

 
DATACOM optický patchcord LC-LC 50/125 MM 3m duplex
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

DATACOM optický patchcord ST-SC 50/125 MM 2m duplex

Kód: NOPDTC1029
PN: 5541

Optický patchcord DATACOM STSC 50/125 MM 2m; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ optického vlákna: MM...

Cenová akce
DATACOM optický patchcord ST-SC 50/125 MM 2m duplex
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

DATACOM optický patchcord LC-SC 50/125 MM 1m duplex

Kód: NOPDTC1031
PN: 5550

Optický patchcord DATACOM LCSC 50/125 MM 1m; Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Typ optického vlákna: MM...

 
DATACOM optický patchcord LC-SC 50/125 MM 1m duplex
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Patriot 16GB Flash disk/ Xporter Pulse/ USB2.0

Kód: RAMX3355
PN: PSF16GXPPUSB

Patriot Xporter Pulse; Malý a elegantní flash disk s vynikající přenosovou rychlostí. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Kapacita: 16 GB; Rozhraní: USB 2.0; Hmotnost: 8,...

 
Patriot 16GB Flash disk/ Xporter Pulse/ USB2.0
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Patriot 32GB Flash disk/ Xporter Pulse/ USB2.0

Kód: RAMX3356
PN: PSF32GXPPUSB

Patriot Xporter Pulse; Malý a elegantní flash disk s vynikající přenosovou rychlostí. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Kapacita: 32 GB; Rozhraní: USB 2.0; Hmotnost: 8,...

 
Patriot 32GB Flash disk/ Xporter Pulse/ USB2.0
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

AOC 23,6" LED M2470SWH/ 1920x1080/ MVA/ 16:9/ 5ms/ 250cd/m2/ 2x HDMI/ D-SUB/ Repro/ VESA 100x100

Kód: MON29400
PN: M2470SWH

AOC M2470SWH 23,6"; 23,6" monitor M2470SWH s Full HD rozlišením a vysokým kontrastním poměrem nabízí ostrý obraz ve vynikající kvalitě – a to i v nejtmavších částech obrazovky. Tento monitor vyhoví celé řadě po...

 
AOC 23,6" LED M2470SWH/ 1920x1080/ MVA/ 16:9/ 5ms/ 250cd/m2/ 2x HDMI/ D-SUB/ Repro/ VESA 100x100
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

PHILIPS 23,8" LED 241B6QPYEB/ 1920x1080/ IPS/ 16:9/ 5ms/ 250cd/m2/ DP/ DVI/ D-SUB/ USB/ PIVOT/ Repro/ VESA 100x100

Kód: MONP3250
PN: 241B6QPYEB/00

PHILIPS 241B6QPYEB Monitor s úhlopříčkou 23,8" nabízí rozlišení 1920 x 1080 obrazových bodů a LED podsvícení. Vybaven je PowerSenzorem. PowerSensor je vestavěný „senzor osob“, který vysíláním a přijí...

Cenová akce
PHILIPS 23,8" LED 241B6QPYEB/ 1920x1080/ IPS/ 16:9/ 5ms/ 250cd/m2/ DP/ DVI/ D-SUB/ USB/ PIVOT/ Repro/ VESA 100x100
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

OPRAVENÉ - AKASA přední panel HUB AK-ICR-12 (2xUSB 2.0, 2xUSB 3.0) 3,5 černý

Kód: ACVE6550V
PN: ACVE6550V

Akasa InterConnect S Interní USB hub nabízí dva porty USB 2.0 a dva porty USB 3.0. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Porty: 2 x USB 2.0, 2 x USB 3.0; Přenos dat: až 5 Gb/s (USB 3.0), až 4...

Výprodej
OPRAVENÉ - AKASA přední panel HUB AK-ICR-12 (2xUSB 2.0, 2xUSB 3.0) 3,5 černý
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Netis ST-3116P Switch 16x 10/100, plastový, GREEN, montáž na stěnu

Kód: NAPNTS1003
PN: ST3116P

Netis ST3116P Netis ST3116P Fast Ethernet Switch poskytuje šestnáct 10/100Mbps AutoNegotiation RJ45 portů. Je ideálním řešením pro malé a střední kanceláře. Všechny porty podporují Auto MDI/MDIX funkci, která eliminu...

 
Netis ST-3116P Switch 16x 10/100, plastový, GREEN, montáž na stěnu
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LEGENDA
 

  • Novinka
     
    Výprodej
     
    Doprodej
     
    Na objednávku
     
    Připravujeme
     
    Cenová akce
     
    Omezená dostupnost
     
    Okamžitá odměna
     
  • Brno - Brno: centrální sklad,
    Ostrava - Ostrava: regionální sklad,
    ČB - České Budějovice: regionální sklad,
    Praha - Praha: regionální sklad,
    B2B - Brno: virtuální - B2B
     
     zboží je skladem
     zboží není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    AF* - Autorský fond bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • sestava
    Sestava: Více komponent sloučených v jeden produkt.
    Dárek zdarma: Přidaný dárek v rámci spuštěné promo akce k vybranému produktu.


 
 
 






 

 

 
www.hal3000.cz www.net-x.cz www.porte.cz
100MEGA Distribution s.r.o.
Železná 7, 619 00 Brno, IT DISTRIBUTOR a výrobce počítačů HAL3000
tel.: +420 548 220 077, fax.: +420 548 220 070

© 2017 100MEGA Distribution | Všechna práva vyhrazena
 
 
 

Informační oznámení: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.