Další podkategorie
 
 
 
 
 
 
Výrobce
 
 
 
 
 
 
Další filtry:
 
Vyhledávání
 
 
 
 
Status
 
Včetně statusu:  Výprodej     Doprodej 
 
 

Parametrický filtr

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Filtr skladu
skladem
vše
 
 
 
 
 

 

PC doplňky a kancelář

 
 
 
 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

položek

48

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

 
 

 

TP-LINK MC111CS WDM Konvertor 100 Mbps Eth/Optika (single-mode)

Kód: NETT1111
PN: MC111CS

TPLINK MC111CS; MC111CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASEFX na metalické vedení 100BaseTX a naopak. Díky technologii WDM modul MC111CS využívá pouze jeden opt...

 
TP-LINK MC111CS WDM Konvertor 100 Mbps Eth/Optika (single-mode)
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TP-LINK MC112CS WDM Konvertor 100 Mbps Eth/Optika (single-mode)

Kód: NETT1121
PN: MC112CS

TPLINK MC112CS; MC112CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASEFX na metalické vedení 100BaseTX a naopak. Díky technologii WDM modul MC112CS využívá pouze jeden optický kabel pro...

 
TP-LINK MC112CS WDM Konvertor 100 Mbps Eth/Optika (single-mode)
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TP-LINK MC100CM Konvertor 100 mbps Ethernet/Optika (multi-mode)

Kód: NETT1001
PN: MC100CM

TPLINK MC100CM; Media konvertor TPLINK pro převod 10/100BaseT na optický 100BaseFX port, Multimode vlákno využitelný na vzdálenost až 2 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délk...

 
TP-LINK MC100CM Konvertor 100 mbps Ethernet/Optika (multi-mode)
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TP-LINK MC210CS Konvertor 1000 mbps Ethernet/Optika (single-mode)

Kód: NETT2100
PN: MC210CS

TPLINK MC210CS; MC210CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASELX/LH na metalické vedení 1000BaseT a naopak. Média konvertor MC210CS, který byl navržen podle stand...

 
TP-LINK MC210CS Konvertor 1000 mbps Ethernet/Optika (single-mode)
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TP-LINK MC110CS 100 mbps Konvertor Eth/Optika (single-mode)

Kód: NETT1101
PN: MC110CS

TPLINK MC100CS; MC110CS je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 100BASEFX na metalické vedení 100BaseTX a naopak. Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kd...

 
TP-LINK MC110CS 100 mbps Konvertor Eth/Optika (single-mode)
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TP-LINK TL-SM311LS SFP 1Gbps modul 10km/ SM/LC MiniGBIC modul

Kód: NETT3111
PN: TL-SM311LS

TPLINK TLSM311LS; MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000BaseLX port pro Singlemode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, mod...

Cenová akce
TP-LINK TL-SM311LS SFP 1Gbps modul 10km/ SM/LC MiniGBIC modul
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TP-LINK TL-SM311LM SFP 1Gbps modul 550m/ MM/LC MiniGBIC modul

Kód: NETT3112
PN: TL-SM311LM

TPLINK TLSM311LS; MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000BaseSX port pro Multimode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/2...

 
TP-LINK TL-SM311LM SFP 1Gbps modul 550m/ MM/LC MiniGBIC modul
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TP-LINK MC200CM Konvertor 1000 mbps Ethernet/Optika (multi-mode)

Kód: NETT2101
PN: MC200CM

TPLINK MC200CM; MC200CM je média konvertor určený k převodu médií z optického vedení 1000BASESX na metalické vedení 1000BaseT a naopak. Média konvertor MC200CM, který byl navržen podle standard...

 
TP-LINK MC200CM Konvertor 1000 mbps Ethernet/Optika (multi-mode)
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Genius LuxeMate i200/ Drátová Apple design/ USB/ černá/ CZ+SK layout

Kód: KEYG15633
PN: 31310042121

Genius LuxeMate i200; Kvalitní tenká klávesnice s tichým stiskem kláves překvapí svými kompaktními rozměry, kterými se velmi podobá klasickým klávesnicím společnosti Apple. Nabízí 12 funkčních kláves pro ovládání medi...

Doprodej
Genius LuxeMate i200/ Drátová Apple design/ USB/ černá/ CZ+SK layout
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

TP-LINK TL-SM321B SFP WDM 1Gbps 10km/ SM/LC MiniGBIC modul

Kód: NETT3211
PN: TL-SM321B

TPLINK TLSM321B; Technologie WDM umožňuje obousměrný přenos dat přes jedno optické vlákno. Modul umožňuje komunikovat rychlostí až 1 Gbps na vzdálenost 10 km. Modul je určen pro vložení do SFP slotu switche nebo med...

Cenová akce
TP-LINK TL-SM321B SFP WDM 1Gbps 10km/ SM/LC MiniGBIC modul
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

UBNT NanoStation M5/ 14 dBi anténa/ outdoor klient MIMO 5 GHz/ 2 x LAN/ 2 x 16 dBi antény

Kód: NETNSM5
PN: NSM5

UBNT NanoStation M5; NanoStation M5 je výkonná kompletní venkovní jednotka včetně 2 x 16 dBi antény (MIMO) pro pásmo 5 GHz . Jednotka umožňuje komunikaci reálnou rychlostí až 150 Mbps . Další vý...

 
UBNT NanoStation M5/ 14 dBi anténa/ outdoor klient MIMO 5 GHz/ 2 x LAN/ 2 x 16 dBi antény
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

HONEYWELL čtečka MS9540 Voyager/ USB/ stojan/ černá

Kód: CHP300
PN: MK9540-37A38

HONEYWELL čtečka MS9540 Voyager; Voyager patří mezi nejkvalitnější ruční laserové snímače čárového kódu. Standardním vybavením snímače je automatická aktivace laseru. Po přiblížení předmětu s čárovým kódem k...

 
HONEYWELL čtečka MS9540 Voyager/ USB/ stojan/ černá
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

AVERMEDIA AVerTV Hybrid Volar HD/ Externí/ USB/ DVB-T/ Analog/ HDTV/ Anténa/ Dálkové ovládání

Kód: VGAV10828
PN: 61H830HBF0AB

AVERMEDIA AVerTV Hybrid Volar HD; Elegantní zevnějšek s výkonným vnitřkem . Hybridní televizní kombinuje příjem televize, FM rádia a široké škály multimediálního obsahu ve Vašem počítači. Je konec...

 
AVERMEDIA AVerTV Hybrid Volar HD/ Externí/ USB/ DVB-T/ Analog/ HDTV/ Anténa/ Dálkové ovládání
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Net-X optický pigtail ST 09/125 2m

Kód: ACNETN8153
PN: ACNETN8153

Optický pigtail NetX ST 2 m; ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE; Konektor: ST; Typ vlákna: 9/125 µm; Délka: 2 m;...

Doprodej
Net-X optický pigtail ST 09/125 2m
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Net-X optická spojka LC-LC MM 50/62,5/125

Kód: ACNETN8157
PN: 5714x

Optická spojka NetX LCLC MM 5062,5/125, simplexní; Optická spojka (coupling) slouží pro spojení patchcordů a okonektorovaných vláken či kabelů. Spojky se většinou osazují do nástěnných rozvaděčů, zásuvek a optickýc...

Doprodej
Net-X optická spojka LC-LC MM 50/62,5/125
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

UBNT Rocket M5 AirMax MIMO - outdoor 5 GHz, 1x LAN, 2x RSMA, HighPower

Kód: NETNSRM5
PN: RocketM5

UBNT RocketM5; Rocket M5 je výkonná venkovní jednotka pro pásmo 5 GHz určená pro přímou montáž k MIMO anténám řady UBNT AirMAX. Jednotka umožňuje komunikaci reálnou rychlostí až 150 Mbps . Lze takto jedno...

 
UBNT Rocket M5 AirMax MIMO - outdoor 5 GHz, 1x LAN, 2x RSMA, HighPower
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

UBNT Bullet M5 HP MIMO - miniaturní outdoor AP/klient 5 GHz, 1x LAN, 100 Mbps

Kód: NETNB5
PN: BulletM5-HP

UBNT Bullet M5 HP; Venkovní AP nebo klient na 5 GHz , který lze jednoduše připevnit přímo k anténě. Tím odpadá potřeba použití ztrátového koaxiálního kabelu. Díky integrovanému ukazateli intenzity signálu lze př...

 
UBNT Bullet M5 HP MIMO - miniaturní outdoor AP/klient 5 GHz, 1x LAN, 100 Mbps
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

UBNT Sektorová anténa AirMAX MIMO, 16 dBi, 120°, 2x RSMA (5 GHz)

Kód: NETNANT16
PN: AM-5G16-120

UBNT AirMax MIMO AM5G16120; Dvoupolarizační sektorová anténa o zisku 16dBi umožňující vykrytí prostoru ve 120° pro realizaci MIMO WLAN v pásmu 5GHz. Designována pro nasazení v 802.11n aplikacích s UBNT MIMO Base Sta...

 
UBNT Sektorová anténa AirMAX MIMO, 16 dBi, 120°, 2x RSMA (5 GHz)
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

UBNT sektorová anténa AirMax MIMO/ 19dBi 5GHz/ 120°/ rocket kit

Kód: NETNANT18
PN: AM-5G19-120

UBNT AirMax MIMO AM5G19120; Dvoupolarizační sektorová 19dBi anténa (120°) vhodná pro jednotku Rocket M5 (MIMO). Využívá horizontální i vertikální polarizaci, čímž nahrazuje dvě samostatné antény a lze tak jednoduše...

Cenová akce
UBNT sektorová anténa AirMax MIMO/ 19dBi 5GHz/ 120°/ rocket kit
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

APC Power-Saving Back-UPS ES 700VA (405W)/ 230V (české a polské balení)

Kód: UPSA11204
PN: BE700G-CP

APC PowerSaving BackUPS ES 700VA; Záložní zdroj umožňuje připojení až osmi zařízení pomocí zásuvek francouzského typu a všechny je chránit proti přepětí . Přepěťová ochrana je též dostupná pro internetovou...

 
APC Power-Saving Back-UPS ES 700VA (405W)/ 230V (české a polské balení)
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

GENIUS repro SP-HF1800A/ 2.0/ 50W/ Dřevěné

Kód: REPG10783
PN: 31730908100

Genius SPHF1800A; Aktivní 3 pásmové stereo reproduktory SPHF 1800A dřevěného provedení firmy Genius představují moderní reproduktorovou stereosoustavu jsou určeny pro ty, kteří si kromě zvuk...

 
GENIUS repro SP-HF1800A/ 2.0/ 50W/ Dřevěné
 
 
Cenu zobrazíte po přihlášení.

skladem

 

Brno

zboží není skladem

 

Praha

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LEGENDA
 

  • Novinka
     
    Výprodej
     
    Doprodej
     
    Na objednávku
     
    Připravujeme
     
    Cenová akce
     
    Omezená dostupnost
     
    Okamžitá odměna
     
  • Brno - Brno: centrální sklad,
    Ostrava - Ostrava: regionální sklad,
    ČB - České Budějovice: regionální sklad,
    Praha - Praha: regionální sklad,
    B2B - Brno: virtuální - B2B
     
     zboží je skladem
     zboží není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • RP* - Recyklační poplatek bez DPH
    Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  • sestava
    Sestava: Více komponent sloučených v jeden produkt.
    Dárek zdarma: Přidaný dárek v rámci spuštěné promo akce k vybranému produktu.


 
 
 






 

 

 
www.hal3000.cz www.net-x.cz www.porte.cz
100MEGA Distribution s.r.o.
Železná 7, 619 00 Brno, IT DISTRIBUTOR a výrobce počítačů HAL3000
tel.: +420 548 220 077, fax.: +420 548 220 070

© 2017 100MEGA Distribution | Všechna práva vyhrazena
 
 
 

Informační oznámení: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.